تبلیغات
ِ - فراخوان یازدهمین دوره جایزه ادبی صادق هدایت
ِ
جایزه‌ ادبی صادق هدایت كه به همت بنیاد هدایت در آستانه‌ آغاز دوره‌ یازدهم است.
یازدهمین دوره این مسابقه توسط دفتر هدایت و سایت سخن برگزار می‌شود. شرایط شرکت در این رقابت ادبی به شرح زیر است:

شرایط شرکت در مسابقه:
_ هر نویسنده می‌تواند فقط یک داستان کوتاه منتشر نشده خود را برای شرکت در مسابقه ارسال کند.
_ داستان ارسالی نباید از هزار کلمه کمتر و از چهار هزار کلمه بیشتر باشد و به روش قابل ارسال است:

jahangirhedayat@gmail. comالف) ارسال به ایمیل دفتر هدایت  

ب) ارسال به صندوق پستی - به نام دفترهدایت. داستان‌هایی که به طریق پستی ارسال می‌شوند لازم است بر یک روی صفحه به صورت تایپ شده و درچهارنسخه فرستاده شوند.
_ نویسندگانی که در این مسابقه شرکت می‌کنند لازم است توجه فرمایند تا تعیین برندگان و نیز انتخاب داستان‌ها برای چاپ در مجموعه آثار برگزیده از درج داستان ارسالی خود در کتاب‌ها، نشریات و سایت‌های اینترنتی و یا ارسال برای مسابقه داستان نویسی دیگر خودداری فرمایند. در غیر این صورت داستان فرستاده شده در مسابقه شرکت داده نمی‌شود.
_ نویسندگان داستان‌ها لازم است شماره تلفن تماس _ آدرس کامل پستی _ تلفن همراه و ایمیل خود را همراه داستان ارسالی به صندوق پستی یا ایمیل دفترهدایت اعلام دارند و در صورت تغییر مراتب را به دفتر هدایت اطلاع فرمایید. داستان‌هائی که فاقد اطلاعات یاد شده باشند در مسابقه شرکت نخواهند داشت.
_ ارسال داستان برای این مسابقه به این معنی است که نویسنده در صورت انتخاب، رضایت خود را برای چاپ داستان ارسالی در مجموعه داستان‌های برگزیده اعلام داشته است و دفتر هدایت مجاز به ویرایش داستان‌ها می‌باشد. داستان‌های ارسالی مسترد نخواهد شد.
_ داستانک‌، داستان بدون عنوان یا نام نویسنده و یا با نام مستعار نویسنده مطلقا پذیرفته نمی‌شود.
_ مهلت ارسال آثار تا سی‌ام مهرماه است. داستان‌های بر‌تر و اسامی برندگان و اهدای جوائز در مراسم بهمن ماه اعلام می‌شود. جوایز برندگان خارج از کشور به نماینده آن‌ها اهدا خواهد شد.
_ کلیه علاقه‌مندان و فارسی زبانان از کشورهای همسایه و دیگر کشور‌ها می‌توانند در این مسابقه شرکت کنند.برچسب ها: قلمستان جنوب، نویسندگان اهل قلم، دشتستان، یازدهمین دوره جایزه ادبی صادق هدایت،
نوشته شده در تاریخ سه شنبه 9 خرداد 1391 توسط اهل قلم